BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

popietė | Administracinis išvedžiojimas

Pasakykit man – tupam (ex)alkoholikui – jei:

  1. Sustoti ir stovėti draudžiama: … važiuojamųjų dalių sankirtoje ir arčiau kaip 5 m atstumu nuo jos;
  2. O, važiuojamoji dalis yra “kelio dalis transporto priemonėms važiuoti”;
  3. O, kelias yra “eismui skirta ir naudojama žemės arba statinio paviršiaus juosta per visą jos plotį, įskaitant važiuojamąją dalį, sankryžas, šaligatvius, kelkraščius, pėsčiųjų ir dviračių takus, skiriamąsias juostas”.

Tai pyderas, kiekvieną mielą dieną pasistatantis savo X5 (jo aš turiu a thing prieš to modelio automobilio vairuotojus) tiesiai ant išvažiavimo iš mano kiemo ir judrios gatvės susikirtimo, bei taip užstojantis visą eismą ir verčiantis pastoviai rizikuoti bandant išvažiuoti, pažeidinėja kelių eismo taisykles ir, teoriškai, jei pranešus apie tą nusižengimą kelių policijai, ji privalėtų vienaip ar kitaip į tai sureaguoti?

That:

Patiko (0)

Rodyk draugams

12 komentarai apie “popietė | Administracinis išvedžiojimas”

Bunnybrains leptelėjo:

Realiai privalo ir kiek teko girdėti tai į užfiksuotus pažeidimus ir reaguoja netgi. Svarbu, kad nuotraukoje matytųsi numeriai auto ir, kad tikrai pažeidžia tam tikrą taisyklę.
Bėda tik, kad tokiem dažniausiai px būna tos baudos po 50Lt. Plyta su palinkėjimu pro langą ir ramu…

chraa leptelėjo:

Bandyk šitą variantą >> http://www.lpept.lt/lt/kontaktai/
Dar gerai būtų nuotrauka su automobilio valstybiniais numeriais ir kad matytųsi “kontekstas” - kokioj gatvėj/kieme herojus prisiparkavęs.

m leptelėjo:

Skambini policijai ir reikalauji nutempti. Ale supezi ką “vos avarijos nepadariau”. Kai piliečiai reikalauja, policija privalo nutempti.

nuolaida leptelėjo:

Teisingai paskutinis komentaras. Skambini ir jie privalo atvažiuoti iškart.

taip leptelėjo:

Nutempia, suraso bauda 50-100lt, uz nutempima - 200lt

gedeminas leptelėjo:

tai kaip te baigės, paskambinai?
įdomiai visai, pasirodo vienam kieme gyvenam, aš tą x5 ryte nekartą keikiau, mat pro jo tamsintus langus nieko nesimato, galėsim daužt kartu langą

qemm leptelėjo:

aš niekam jokių langų nesiruošiu daužyti, tik norėjau išsiaiškinti, ar čia tikrai pažeidimas. jeigu taip, aš jam paliksiu mandagų raštelį su pasiūlymu ten daugiau nestatyti ir nepažeidinėti taisyklių. šiaip būtų px, kai stovi normali mašina, viskas matosi ir dzin, bet per tą traktorių tai tikrai labai pavojingai ten išsukinėt tenka.

Justas leptelėjo:

Parašyk raštelį, o jei ir toliau taip, tai prabrauk su raktu ir viskas eidamas pro šalį. Čia ne plytos metimas, niekas nepastebės, o tam pyderui nervų kainuos.

yessuz leptelėjo:

jop, numeti rasteli.
Sekanti karta paskambini keliukams, atvaziOs ir nusives.

Kraig Saldi leptelėjo:

Sounds good. I like it. So says the miracle mineral guy.

Junita Falso leptelėjo:

Hello! I just would like to give a huge thumbs up for the great info you have here on this post. I will be coming back to your blog for more soon.

testing free std leptelėjo:

Hey There, this site is a eye opener. Everyone should go to the clinic and make sure they arent spreading stuff like chlamydia or countless other things.

Rašyk komentarą