BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

popietė | Dar bisken filosofijos

Mūsų su brangiaja mėgstamiausias sportas (po martinio bonkos kilojimo ir akademinio burnojimo ant viso pasaulio) yra prognozavimas, kokią haliucinaciją trigerins cognitive dissonance kamuojamam ufonautui vienas ar kitas blogo postas. Aptariant paskutinį mano postą, netyčia ėmiau ir gana tiksliai susumavau tam tikrą frakciją iš mano komentuotojų tarpo:

Nu ir šiaip rašyk ką nori vistiek debilas perskaitys kad qemm uždarė vaikus į narvą, pardavė į vergiją, jų motiną paliko ir nuketvirčiavo, o pats susirado naują bobą ir nieko daugiau nedaro kaip geria ir teršia lietuvišką internetą :)

Ir šitoje vietoje aš negaliu nepasitaškyti savo entuziazmu apie vieną labai gerą viso šito bloginimo/komentavimo fenomeną: kiekvienas mano najezdas, net be jokių paaiškinimų, kaip taisyklė pasiekia tik tą konkrečią target grupę, kuriai ir buvo skirtas. How convenient.

Patiko (0)

Rodyk draugams

6 komentarai apie “popietė | Dar bisken filosofijos”

mindaugito leptelėjo:

Zaidziant on line pokeri, prie stalo megstu trashtalkint. It helps to win. Kai visus prie stalo pavadini donkais ir fishais… spek kas isivelia i diskusijas ir labiausia sureaguoja? :)

qemm leptelėjo:

exactly my point :)

mindaugito leptelėjo:

Kvailas - kuris provokuoja, kvailas - kuris pasiduoda provokacijai. Kuris kvailesnis ?
Pokeryje apsimoka but provokatorium. Kuo daugiau emociju - tuo maziau logikos ir loginio mastymo. Didziausi laimejimai ne todel kad zaidei super duper,gerai perskaite priesininka, priemei teisingus sprendimus…. o del to kad tavo priesininkas prieme kvailus sprendimus.

Anonimas leptelėjo:

ir komentuodami, ir postindami paprastai pasakojam apie save pačius. nesvarbu, kokius ten žodžius rašytume. nereikia būti psichologu, kad pamatytum, ką žmogas iš tikrųjų nori pasakyti. ir jis pats paprastai negalvoja, kad pasakoja apie save. būna kartais nepatogu net skaityti - jausmas, tarsi žiūrėtum pro rakto skylutę.

Timas leptelėjo:

;]

Auto Approve List Scrapebox leptelėjo:

I’m truly enjoying the design and layout of your site. It’s a very easy on the eyes which makes it much more pleasant for me to come here and visit more often. Did you hire out a designer to create your theme? Exceptional work!

Rašyk komentarą