BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

popietė | P*zdutė

Brangus IKI. Čia, žinoma, yra jūsų reikalas, jei nusprendžiate gadinti savo klientų patogumą instaliuodami tas ass-shit savitarnos kasas, kurios enforcina mažus maišelius, penkis kartus užsihaltina ir liepia laukti atbėgsiančios kurapkos, reguliuoja, kur ir kaip dėti tavo prekes, priverčia ardyti mineralinio vandens pakuotes bei braukti kiekvieną butelį atskirai po kiekvieno paspaudžiant “ne surprise suprise ir šito butelio nepakuosiu” ir aplamai ya ne pagreitinimas, o gerokas užlėtinimas perkant ką nors daugiau negu penkias nealkoholines prekes, bet nu tai susimildami, palikit veikiančią bent vieną ir normalią kasą. Will ya?

Patiko (0)

Rodyk draugams

28 komentarai apie “popietė | P*zdutė”

AK leptelėjo:

Maxima likewise. Sykį pabandžiau - du kartus supervising mergaitę kviestis teko :). For the record, buvo kaip tik penkios nealkoholinės prekės plastikinėse pakuotėse, jokių daržovių ar kitų perversijų.

Psss.. leptelėjo:

Apsipirkimo lameris :)

kukumalu leptelėjo:

bazndiau tik karta kelias prekes, bet tiap ir nesupratau kaip veikia, aplink nebuvo jokios supervaizeres, taip iseitu kad alkogoli buciau galejes nusipirkt net jei buciau buves nepilnametis..

qemm leptelėjo:

būtent, kad nebūtum galėjęs. jei yra nors viena alcoprekė, aparatas liepia laukt kurapkos.

Pipirmėtė leptelėjo:

nzn, per pusę minutės susisuku:)
Pripratimo reikalas;))
Man labai patinka :)

ewal leptelėjo:

kategoriškai nesutinku. patogiausias dalykas, kokį teko matyti parduotuvėse. pakuotės mineralinio nepirkau alkoprekių taip pat paprastai nepirkinėju, tai trūkumų ir problemų nepastebėjau jokių, išskyrus, kad vieną kartą įmukdžiau banknotą į ne jam skirtą plyšį - tikrai gavau laukti “kurapkos”, kad ištrauktų. daugiau jokių problemų nesu turėjęs ir visalaik naudojuosi būtent savitarnos kasomis. sprendžiant iš nervingos būsenos ir mineralinio kiekio, čia tas egzistencialistinis birbesys, kuris būna ryte, perdozavus iš vakaro. nekeista, kad neįtiko.

kukumalu leptelėjo:

nu tai kad rase kad laukciau kurapkos bet leido atsiskaityt ir isejau.. kurapkos taip ir nemaciau :) gal kurnors pasislepus buvo ir remotely praleido :)

Karolis Matusevičius leptelėjo:

Jos ir neprieina approve’int. Iš savo kompo praleidžia.

tomastaspats leptelėjo:

Vieną vakarą teko garsiai pasipiktinti trijomis kasininkėmis, sėdinčiomis prie vieno kompo, kuris prižiūri savitarnos kasas, ir žiūrinčiomis į save apsitarnaujančius pirkėjus, kai tuo metu jokia normali kasa nedirbo. Tą pačią akimirką viena jų nuskubėjo į TIKRĄJĄ savo darbo vietą.

Saulius leptelėjo:

Žiauru tos kasos. Vakar kaip tik buvau vienoje, tai ant bulvių sėdau … Laukiau pora min., nes “nebuvo laisvų kasininkių”…

leulius leptelėjo:

Būna ten problemų, bet man tai visai patinka. O maišelių didelių galima pasiimti iš kurapkos vietos.

birute leptelėjo:

hehehehehe, blogam šokėjui ir kiaušiniai trukdo :))) aš tai pastebėjus, kad jaunimas iki 18 metų kuo puikiausiai ten susitvarko, tuo tarpu pagyvenusiems diedams, kaip matyti, kyla sunkumų :) patarimas - kitą kartą veskis vaikus, turėtų padėt susigaudyt su tais mygtukais, ypač mažasis ;) :))))))

qemm leptelėjo:

visiems gudručiams, labai magantiems pasidalinti savo trijų buterbrodų pirkimo automatinėje kasoje success storiais, galiu nebent pasiūlyti kitą kartą dar į vėžimą įsimesti ir tris pokus mineralinio vandens, o tada grįžti čia ir pasidalinti savo entuziazmu

deguonis leptelėjo:

Na, jos ir skirtos pirkti nedaug prekiu. Beje palyginus su Maxima, tai IKI yra daaaug daug geriau, maziau erroru ir kasininkes demesio. Pritariu, kad turetu dirbti ir gyvos kasos, perkantiems urmu.

TadasG leptelėjo:

O man patinka visai. Tik kartą teko pasinervinti. Pirkau prekių už 30-40 litų, įkišau 200, bo norėjau smulkesnių gauti. Ir ką, neatiduoda grąžos. Priėjo aptarnaujanti, spaudinėja spaudinėja, šnipštas gaunasi. Tada penkias minutes ieškojo vyresniosios, kuri nepatenkinta mimika priėjo, atrakino seifuką, išėmė pinigų “saugyklėles”, įkišo su tokiu trenksmu atgal, užrakino, per visą šitą procesą nei žodžio, nei šypsenos. Na, bent padėjo, babkes atgavau.

vytas911 leptelėjo:

kažkaip prie iki pripratau greitai, prie maximos - vis kokie sh lenda (nors atrodo, kad viskas kaip ir tas pats turetu buti)

ewal leptelėjo:

kam tiek daug mineralinio pirkti? taigi ne deficito laikai.

Kent leptelėjo:

Jo, qemm, kam tau pirkti tiek mineralinio. Ir išvis kam tau pirkti. Pzdc ewal. Reikia ir perka, nes tingi 25kpsavaitę važinėti į tuos angarus su daug š… atlikinėti tokių trivialių dalykų kaip pirkimas.

Aurelijus Valeiša leptelėjo:

Su ta pačia problema susidurdavau ir aš, bet galiausiai su pardavėjom radom sprendimą, kiekvieną kartą pirkdamas pakuotę mineralinio pasikviečiu pardavėją, ji įjungia valdytojo/kažkokio kito velnio režimą ir skanuoji viską be patvirtinimų ramiausiai :)

Tautvydas leptelėjo:

qemm,
o ne geriau būtų kiek cenzuruotą šio įrašo versiją parašyt http://www.iki.eu>atsiliepimai (apatinis dešinys kampas)? naudos bent būtų. Beja, kartais ne Fabijoniškių iki? nes šiaip turėtų veikt ir normali kasa, ne vien bitutės ir reiktų informuot vadovus apie kasininkių savivalę

Tautvydas leptelėjo:

http://www.iki.eu > atsileipimai

qemm leptelėjo:

ne, jasinskio. beje ten dažniausiai taip, nuėjus ne piko metu.

Tautvydas leptelėjo:

taupo vadinasi. arba išleido kasininkę papietaut. Instrukcijose, kurių vyr.kasininkai turėtų laikytis, yra nurodyta, kad turi dirbt abiejų tipų kasos.

Cya leptelėjo:

Dumbesiskiausias dalykas tos savitarnos kasos, tipo “teveliai su vaikuciais greiciau apsitarnauja” geda naudotis man tomis kasomis, o jei nesedetu kasininkes kasose tai isvis tokioje parduotuveje neapsipirkineciau.

Vincnetas leptelėjo:

Nelabai “getinu” kodėl aptarnaujantį personalą vadinate “kurapkomis”. Jaučiatės labiau pranašesni už tuos žmones, ar galvojate, kad labai šmaikštūs esate ?

zuikis>Vincentui leptelėjo:

Spėju, kad abu variantai tinka :))) Savitarnos kasomis naudojuosi tik ekstremaliu atveju, kai perku labai mažai - ir dažniausiai ne maisto prekių parduotuvėje. Maistą pirkti tikrai užknisa ir ilgai užtrunka. Turi dirbti ir normalios kasos.

awx leptelėjo:

Aš būna perku kelis pokus mineralinio vandens, tai neteko sudalyvaut situacijoje, kad reikėtų pokus ardyt. Vienos bonkos barkodas būna atsuktas taip, kad galima būtų nuskanuot, o tada paprašo įvest skaičiuką, kiek bonkų jamiau. Yzy Pyzy.

program tv leptelėjo:

First-class article it is actually. We’ve been awaiting for this content.

Rašyk komentarą