BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

rytas | Apsisaugojimo priemonės

Mokslinis faktas: žmonės yra durni. Taškas. Ir savo durnumu jie dakala interneto paslaugų teikėjus iki tokio lygio, kad aniems nieko kito nelieka tik dalinti begalinio šviesumo idėjas, kaip antai:

Nuo savęs drįsčiau pridurti, kad dar geriau būtų iš vis išjungti kompiuterius, ištraukti iš rozetės, nusipirkti miško gabalą Labanoro girioje, pasistatyti ekologišką namelį iš rastų su samanų stogu, auginti morkas, rinkti valgomas žoleles, atrasti harmoniją su gamta ir dvasių pasauliu, išmokti voveraičių kalbą bei pradėti matyti blogos energijos stulpus ir sroves, kad galėtum jų išventi ir, neduok die, nepastatytum savo lovos smailesniu negu 45 laipsnių kampu į jas. 100% padeda apsisaugoti nuo visų kompiuterinių virusų, jeigu kitas variantas – nemaigyti ant visokio briedo internete – for some mental reason neworks.

Patiko (10)

Rodyk draugams

7 komentarai apie “rytas | Apsisaugojimo priemonės”

Saola leptelėjo:

Apie mišką ir voverytes tai gal ir visai nieko tokia įdėja…Kaip ir.

passion leptelėjo:

,,…išmokti voveraičių kalbą bei pradėti matyti blogos energijos stulpus ir sroves, kad galėtum jų išventi…” patiko šita vieta ;DDD +1

zuikis leptelėjo:

Įdomu, ar dar bus nors vienas blog’o įrašas be “visi aplinkui durniai ir debilai”? Jei ne, tai prašom iš anksto įspėti - nesivarginsiu skaityti :)

qemm leptelėjo:

nebus, nešvaistyk savo precious laiko :)

Vasia leptelėjo:

best regards, ne vieno anglicizmo, kas nutiko ?

qemm leptelėjo:

paieškok atidžiau :)

free std testing leptelėjo:

Yo, this website is a eye opener. People should get to their doc and get tested and make sure they arent spreading stuff like ghonnoria or numerous other issues.

Rašyk komentarą