BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

rytas | You win, assholes

OK, tiems burundukams, kurie primigytnai floodina blogas.lt, reikalaudami pasisakymo apie Kedžio istoriją. Štai ką aš galiu pasakyti ta tema:

Nemačiau jokių pasisakymų, įskaitant ir to gloriously irresponsibly paleakinto filmuko su mergaitės parodymais (nebūna dienos, kad nepasidžiaugčiau mūsų šeimynos nusistatymu sparinti save nuo to isteriško šlykštalo, save vadinančio lietuviška televizija), bet iš to ką girdėjau, jei ten viskas taip ir buvo, tai visi istorijoje dalyvaujantys nabašnikai totally deservino numirti, būti prikelti, ir vėl nuknekcyti. However, jei ten buvo viskas kiek kitaip, tai gatvės teisingumą vykdantys palaidi džigitai yra patys verti Pravieniškių, o ne garbinimo kampanijos.

Šioje istorijoje yra vienas, momentas, though – nei aš, nei jūs, nežinote ir tikrai niekada nesužinosite, kaip ten buvo iš tikrųjų. Todėl pasilaikykite visas savo stinky nuomones sau ir, kaip sakytų koks klišinių frazių mėgėjas iš B kategorijos 10 metų senumo bojevyko, crawl back to whatever sorry ass shithole you call home and shut the fuck about it already.

Besides, girdėjau, kad specialusis agentas Seimas Komisijus is on the case. Vadinasi viskas bus gerai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

22 komentarai apie “rytas | You win, assholes”

karakumas leptelėjo:

YEeeeeesssssssssssss….. gera zinoti, kad QEMM’as atsizvelgia i fanu/skaitytoju prasymu.

Saulius leptelėjo:

interneto troliai ftw :))

Justas leptelėjo:

Vat ir džiaugiuosi, kad praktiškai niekas iš mano skaitomų blogų apie šitas nesąmones nieko nerašė (išskyrus vieną). Kadangi visiškai neaišku, ar tikrai tie teisėjai padarė, kuo tas juos kaltina (nepaisant to, kad durna liaudis jau “viską žino” ir tikrai įsitikinę, kad jie kalti), tai garbinti kažkokį truputlį su galva susipykusį ir vykdantį savo teisingumą veikėją tikrai ne pats geriausias variantas.

ubernonymous leptelėjo:

kaip tik tokio komentaro ir tikejausi, dekui.
ir net tokie kirminai kaip as su karakumu can make a difference, bukvaliai. sian i kvemo sveikata islenksiu keleta(ar keliolika) martiniu.

karakumas leptelėjo:

uberanonymous, aciu aciu! we won!;) dar ant kazko reikia parinti kvema kad rasytu… hmz, reikia susigalvoti temas!

ubernonymous leptelėjo:

don’t push your luck karakumai ;)

karakumas leptelėjo:

LOL. 4 sure

karakumas leptelėjo:

Na, as vel, kaip opinijos lyderio kvemo noreciau pasiteirauti: Ar skaitai http://www.MaistasAusims.lt ? Ir kokia tavo nuomone apie si bloga ir jos autore?

jur leptelėjo:

labai teisingi zodziai… jau tikrai uzkniso tas Kedzio fanklubas (lendantis per gerkle visoj medioj ar socialiniuose tinkluose) ir diskusijos ant kiekvieno kampo, kur visi viska zino.

karakumas leptelėjo:

antras dublis: galvociau, kad tai kvemo busima arba drauge arba bbz kas… bet gimine kazkokia…. tik juniuor

Vasia leptelėjo:

sorry, bet tavo lietuviu kalbos ne velnio nesuprantu. Gal tu zemaitis ?

karakumas leptelėjo:

Vasia: kam reikia tas suprant… as is po telse. ale visvien skaitau bluoga kvemo ir maistas ausei

Vasia leptelėjo:

karakumai, na as per ausis nevalgau. mother ir father nieko nesuprantu. floodina already deservino gloriously irresponsibly though - nabašnikai totally Galetu ikalt pimpacka- translate to lithuania

mhm leptelėjo:

Pritariu vasiai. Kažkaip tikrai sunkokai skaitosi tas perdėtas demonstravimas blogo autoriaus jog ans moka anglų kalbos žodžių 5 + k. Nukreipia dėmesį nuo turinio. Vienok čia jo dienoraštis ir tegu rašo kaip tinkamas. Tikiu, kad ateis ta diena, kai žmogus tiesiog pakeis savo stilių rašymo ir taps pilka, sterilia vidutinybe:)

Corrina Abrell leptelėjo:

Rattling impressive health tops , Im bookmarking this for more

zero friction marketing leptelėjo:

We truly appreciate your site post. You will find lots of ways we could put it to great use while having minimum effort in time and capital. Thank you really with regard to helping make the post give light to many queries we have encountered before now.

Regcure leptelėjo:

There are a lot

come fare soldi leptelėjo:

I won’t be able to thank you fully for the posts on your website. I know you’d put a lot of time and effort into them and really hope you know how deeply I appreciate it. I hope I am able to do precisely the same for someone else sometime.

seduzione leptelėjo:

I intended to compose you the very small remark just to thank you so much again with your nice knowledge you have shown in this article. This is certainly remarkably open-handed of you to convey without restraint just what many people would have offered for an electronic book to get some profit on their own, mostly now that you might have tried it in case you decided. These guidelines additionally acted to become a good way to recognize that other people online have the same keenness like my own to grasp great deal more related to this condition. Certainly there are a lot more pleasurable moments up front for many who start reading your site.

Chai Tea Benefits leptelėjo:

I found this site under my bookmarks, probably bookmarked it my wife. Do you have a rss or something like this? I want to add you to my rss reader, becous liked this article especially your way how to explain this.

Rašyk komentarą