BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kategorijos ‘briedas all around us’ archyvas

2010-08-24

popietė | Liberty City

Beware, Vilniaus šliuchos, pimpai ir kitoks scum, atrodo Nico Bellic is in town:

Rodyk draugams

2010-06-08

rytas | Fictional characters my ass

You got to be friggin’ kidding me! Seriously, lietuviai, kišti šitą visą kedisterijos šūdą dar ir į vaikišką žurnalą??? What for the love of fuck is wrong with you people?

Jei jau extendinat šitos debiliškos isterikos target groupą į minorsų marketą, tai why not go a step further. Pristatykit Kedys-branded čiupačiupsus. Gatavas punchline: ČIULPK DRĄSIAI!

Rodyk draugams

2010-03-26

vakaras | Regitra FAIL

 

Būtų juokinga, jei nebūtų gaila vargšo žmogelio.

Rodyk draugams

2010-02-12

vakaras | Baz

Brangus Google, tas jūsų Buzz yra all very cool and shit. Now, how do I turn it off?

No seriuosly, kai į mano dvi labiausiai naudojamas nearly perfect web aplikacijas – Gmail ir Reader - per jėgą pradeda grūsti kažkokias šūdinas socialines primočkes, po dešimt kart per dieną klausinėti ir siūlyti kažką ten sharinti su belekokiais obscure kiniečiais, kuriems vieną kartą parašei atsakymą ir pamiršai, tai labai panižta padai, kam nors spirti į tarpukojį.

Rodyk draugams

2010-02-02

vakaras | (Hopelessly) lost in translation

Googlas, pasirodo, vistik turi jumoro jausmą - ką tik atliko desperatišką bandymą sabotuoti šefo salotų receptą:

Rodyk draugams

2010-01-21

popietė | KKK

Seriously, Forum Cinemas, what the fuck? Last time I checked, tame filme nieko apie kuklusklaną (ar kaip tas žodis rašosi? ok, čiukčios?) tikrai nėra.

Rodyk draugams

2010-01-15

rytas | Viešas šantažas

Maždaug po mėnesio didžiųjų prekybos centrų lentynose atsiras užnuodytų maisto produktų – tokie grasinimai surašyti anoniminiame laiške, kurį siuntė smulkiaisiais verslininkais prisistatę asmenys.

Šią savaitę vieno Kauno dienraščio redakciją pasiekė laiškas su grasinimais, skirtais didiesiems prekybos centrams. Valdžios sprendimų ir mažmeninės prekybos rinkos didžiųjų dalyvių užguitais smulkiaisiais verslininkais prisistatę laiško autoriai reikalauja riboti prekybos centrų darbą sekmadieniais ir švenčių dienomis bei uždrausti 75 proc. siekiančias nuolaidas.

Visiškai pritardamas smulkiųjų verslininkų siekiams, reikalavimams ir priemonėms, savo ruožtu reikalauju:

  1. Apriboti didžiųjų portalų, ypač Delfi, darbo laiką vakarais, savaitgaliais ir švenčių dienomis, kad žmonės neturėtų daugiau ką skaityti, tik qemm blogą.
  2. Uždrausti Google rodyti reklamas, nes niekas neperka reklamos qemm bloge.
  3. Įpareigoti Pink Floyd narius atgaivinti grupę ir išleisti dar mažiausiai tris albumus, nes taip nori qemm blogo autorius.

Jeigu mano reikalvimams nebus paklusta, po mėnesio pradėsiu į visus portalus ir Google talpinti virusus, kurie automatiškai užblokuos visą pornografiją internete. Tai įgyvendinti padės mano siekiams prijaučiantys minėtų verslo subjektų darbuotojai.

Rodyk draugams

2010-01-13

rytas | Depikshun

Manęs niekada neceizina amazint, kaip kiniečių IT industrija sugebėdama suklepalinti visai netgi padoriai veikiančius įrenginius, nedasiprotėja užrašų, dedamų ant pakuočių praleisti bent pro fucking wordinį spell checkerį?

Rodyk draugams

2009-12-21

popietė | Lost in translation

Tragiškai nepatogu, kiekvieną kartą, kai man prireikia paslėpti savo virtuvės plovyklą, turiu įjungti kompą, nueiti į blogas.lt admino interfeiso wysiwyg editorių. Kaži gal tą mygtuką kaip nors į pačią virtuvę būtų galima perkelti?

Rodyk draugams

2009-12-18

popietė | Maisto papildas

Rekomenduojama aktyviems sportininkams, vaikams ir paaugliams, senyvo amžiaus žmonėms:

O jei rimtai, jei vaistą pavadini maisto papildu, tai jį galima pardavinėti net ir vaistinės licencijos neturinčiose parduotuvėse? Jei taip, prašau taip padaryti su visais populiaresniais vais… ehm maisto papildais, kad dėl kokio tuchlo tylenolio, kaip kad jau yra visame baltame pasaulyje, nereikėtų eiti į atskirą parduotuvę.

Rodyk draugams

2009-12-17

vakaras | Eurobelekas

Pradžiai disclaimeris: Eurovizija yra apgailėtinas mind-numbing vomit-inducing šūdas.

Now that we’ve got it sorted out, galiu pasakyti, kad grynai antropologine prasme, man tokie LRT pareiškimai, kad nedalyvausime Eurovizijoje nes neturim tam lėšų, totaliai išverčia iš koto. WTF? Čia tipo X plius 1 atrankų bei N plius 1 jau tos pačios Eurovizijos laidų po kelias valandas su garantuota kaip minimum miliono dalbajobų auditorija nesudaro galimybės užsidirbti ant tų jau dalyvavimo bei visų kitų mokesčių? Jei taip, televizijos verslas mūsų bananų respublikoje yra soooo fucked. Nors ką aš žinau, gal LRT turi geresnių savo eterio panaudojimo ir verkšlenimo apie babkių neturėjimą būdų.

Rodyk draugams

2009-12-11

rytas | Apsisaugojimo priemonės

Mokslinis faktas: žmonės yra durni. Taškas. Ir savo durnumu jie dakala interneto paslaugų teikėjus iki tokio lygio, kad aniems nieko kito nelieka tik dalinti begalinio šviesumo idėjas, kaip antai:

Nuo savęs drįsčiau pridurti, kad dar geriau būtų iš vis išjungti kompiuterius, ištraukti iš rozetės, nusipirkti miško gabalą Labanoro girioje, pasistatyti ekologišką namelį iš rastų su samanų stogu, auginti morkas, rinkti valgomas žoleles, atrasti harmoniją su gamta ir dvasių pasauliu, išmokti voveraičių kalbą bei pradėti matyti blogos energijos stulpus ir sroves, kad galėtum jų išventi ir, neduok die, nepastatytum savo lovos smailesniu negu 45 laipsnių kampu į jas. 100% padeda apsisaugoti nuo visų kompiuterinių virusų, jeigu kitas variantas – nemaigyti ant visokio briedo internete – for some mental reason neworks.

Rodyk draugams

2009-11-03

rytas | McSvastikos

Menininkas, kūręs naują McDonald’s Gedimino prospekte interjerą tikrai turi ballsus, o tas, kas iš MCD priiminėjo jo darbą yra arba visiškai aklas arba grossly underpaid ir therefore giliai padėjęs:

Rodyk draugams

2009-10-16

rytas | You win, assholes

OK, tiems burundukams, kurie primigytnai floodina blogas.lt, reikalaudami pasisakymo apie Kedžio istoriją. Štai ką aš galiu pasakyti ta tema:

Nemačiau jokių pasisakymų, įskaitant ir to gloriously irresponsibly paleakinto filmuko su mergaitės parodymais (nebūna dienos, kad nepasidžiaugčiau mūsų šeimynos nusistatymu sparinti save nuo to isteriško šlykštalo, save vadinančio lietuviška televizija), bet iš to ką girdėjau, jei ten viskas taip ir buvo, tai visi istorijoje dalyvaujantys nabašnikai totally deservino numirti, būti prikelti, ir vėl nuknekcyti. However, jei ten buvo viskas kiek kitaip, tai gatvės teisingumą vykdantys palaidi džigitai yra patys verti Pravieniškių, o ne garbinimo kampanijos.

Šioje istorijoje yra vienas, momentas, though – nei aš, nei jūs, nežinote ir tikrai niekada nesužinosite, kaip ten buvo iš tikrųjų. Todėl pasilaikykite visas savo stinky nuomones sau ir, kaip sakytų koks klišinių frazių mėgėjas iš B kategorijos 10 metų senumo bojevyko, crawl back to whatever sorry ass shithole you call home and shut the fuck about it already.

Besides, girdėjau, kad specialusis agentas Seimas Komisijus is on the case. Vadinasi viskas bus gerai.

Rodyk draugams

2009-09-22

rytas | Laikinas pažeidimas

Pagaliau supratau, ką man primena Lietuvos policijos veiksmai – Apple nuosavos trolių armijos duchinimo strategiją. Vieni pristatinėja savo “technologinius laimėjimus” kaip revoliucinius, kai jau visi kiti pasaulio gamintojai šimtą metų tą turi (taip, iPhone 3G), kiti, kaip kažkokią megaakciją pristato savaitės trukmės medžioklės sezoną prieš neįgaliųjų vietose besiparkuojančius debilus. Ne tai, kad nereikėtų to daryti – lochas išdidžiai paklojęs savo juodą lexusą per dvi neįgaliųjų vietas makes me sick – bet, hello, kur jūs anksčiau buvot? Ir kodėl tik savaitę? Pathetic trolinimo už gatvių posūkių su tom prieškarinėm kinokameromis akcijai kažkodėl ekspiracijos data net nekvepia.

Rodyk draugams

2009-09-13

popietė | P*zdutė

Brangus IKI. Čia, žinoma, yra jūsų reikalas, jei nusprendžiate gadinti savo klientų patogumą instaliuodami tas ass-shit savitarnos kasas, kurios enforcina mažus maišelius, penkis kartus užsihaltina ir liepia laukti atbėgsiančios kurapkos, reguliuoja, kur ir kaip dėti tavo prekes, priverčia ardyti mineralinio vandens pakuotes bei braukti kiekvieną butelį atskirai po kiekvieno paspaudžiant “ne surprise suprise ir šito butelio nepakuosiu” ir aplamai ya ne pagreitinimas, o gerokas užlėtinimas perkant ką nors daugiau negu penkias nealkoholines prekes, bet nu tai susimildami, palikit veikiančią bent vieną ir normalią kasą. Will ya?

Rodyk draugams

2009-09-09

rytas | Lingvistinės išimtys

Man, kaip vedančiajam žmonos darbinių frustracijų išraiškų sugėrėjui, atrodo, jog Lietuvių kalbos inspekcija turėtų atsižvelgti į statybų sferos specifiką, ir architektūros specialybės atstovams, išimties tvarka suteikti teisę savo norminėje kalboje pakeisti priimtą ir vartotiną lietuvišką žodį “BLET” daug tinkamesniu minėtos sferos darbuotojams: “KVAD”.

Rodyk draugams

2009-09-01

vakaras | Idiotsholmvn

Bandau įsivaizduoti, kokiam idiotui kilo idėja išleisti krūvą pinigų ant tokios nesamonės iškabinėjimo po visą miestą:

O idiotui dėl to kad tas plakatas yra idiotiškas on so many levels. Pirmu reikalu, tai jis kažkodėl visiškai be reikalo įžeidus skandinavam. Antra, bebandydami išgimdyt mol kvailą idėją, kūrėjai išstenėjo visiškai brilliant mintį – davai, iš tikrųjų duodam mus kokiems suomiams managint. I bet jie nežliumbs, kad nėra pinigų šiukšlėms išvežti.

Prezidentės staff’as turėtų rimtai peržiūrėti, Dalytės, kaip “konkurso globėjos” reklamavimą šiame plakate.

Rodyk draugams

2009-08-30

vakaras | Brokuotas ufonautų unitazas

Say it ain’t so:

Šitas naujas kreivas, reto šlykštumo pastatas Vilniuje prie Pedagoginio yra worst architektūrinis thing, atsitikęs sostinei nuo Sodros pilies Karoliniškėse atsiradimo laikų.

Rodyk draugams

2009-08-26

popietė | pigubetlieva.lt

Apie savo nevykusį pirmą ir tikriausiai paskutinį expriencą su pigu.lt kažkada seniai jau taškiausi. O tik dabar pastebėjau, kad net logotipe užprogramuotas subliminal message apie jų customer experience:

Rodyk draugams