BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kategorijos ‘iš ufonautų gyvenimo’ archyvas

2010-09-03

rytas | Operacija Y

Yours truly šiandien pirmą kartą gyvenime skambino į 112. Truputį laužiausi, nes galvojau gal ten sort of numeris tikriems emergencies, bet mergaitė visiškai nepasimetė, ir jau po 20 min. prisistatė du augaloti VPK atstovai žaliomis liemenėmis ir išsivedė iš mano laiptinės štai va šitą spalvingą, exclusyvinio aromato, garsiai knarkiantį personažą:

Totalus rezpektz 112 tarnybai ir policijai.

Rodyk draugams

2010-09-02

rytas | 8-dumb-ass

Mane visada išfreakina žmonės, kurie nesugeba suvokti diktuojamo mobilaus telefono numerio, jei pradedi jį ne nuo 8. You dumb or something? 8 yra long distance kodas, o ne telefono numerio dalis. Jau, sakytum, penkiolika tautinės mobiliakų epopėjos metų kaip ir pakankamas laiko tarpas tai išmokt. Deja, ne.

Rodyk draugams

2010-08-22

vakaras | Tikėjimas žudo

Ką gi man primena ši iškaba, puošianti tų “Liaba dijena” berniukų iš Gedimino prospektu su juodom tablyčkėm, baltais marškiniais ir biblijom po pažastimis irštvą?

Ai prisiminiau – štai ką:

Rodyk draugams

2010-03-09

popietė | Džentelmeno 101: #1

Dovanoti damai gėles, suvyniotas į popierių labai nemandagu. Todėl, atėjus pas savo širdies draugę į svečius, dar laiptinėje išvyniokite bukietą ir užkiškite popierių už radiatoriaus.

Rodyk draugams

2010-03-05

popietė | Pedija

This is sooo hilarious, kad jau meikina antrą iš eilės mano dieną. Kaip sakė viena brangi giminė, “respektėlis”.

Rodyk draugams

2010-01-21

rytas | Rantas apie psichologiją

Vienas šlykščiausių ir erzinančių žmonių psichikos momentų yra tai, kad kuo labiau žmogelis yra tuščia vieta, tuo labiau anas yra orus ir geros nuomonės apie save. Aš suprantu, kad gal būt čia yra organizmo apsauginė reakcija, kad visuomenei nereikėtų išlaikyti 50% clinically depressed populiacijos, bet vistiek tragiškai pikta, kai su tokiais reikia brushintis pečiais gyvenime.

Rodyk draugams

2010-01-05

popietė | “Kamon”

Postas dedikuojamas visiems perestukinams, kuriems nepatiko Avatar.

Sakyti, kad specialiųjų efektų filmas yra šūdas, nes lievas siužetas, in my books yra absoliučiai tas pats, kaip sakyti jog draminis filmas yra šūdas, nes jame nėra specialiųjų efektų. Say it ain’t so, suckeriai.

Rodyk draugams

2009-10-15

vakaras | Komitetuva

Kas galėtų paneigti, kad Lietuvos Seimas yra pati universaliausia valstybinė institucija pasaulyje?

Šūdlaikraštis parašė, kad smunka Kauno arenos pamatai? Seimo komisija viską išsiaiškins!

Kažkur ten, kažkas pšaudė? Seimo komi… waaaaaiit for it… sija to the rescue!

Man kartais darosi labai keista, kaip jie ten taip gausiai dalyvaudami komisijose ir kitokiuose užklasiniuose būreliuose dar sugeba ir taip stipriai gyvenimą gadinančius įstatymus priiminėt. No seriously, kokia jų paslaptis?

Rodyk draugams

2009-10-07

vakaras | Grupe Klaipeda

Kaip sakydavo Chandleris: Oh… My… GOD! Man žostkai patinka Druskininkai (visiškai rimtai) nors ir nesezono metu jų pramogų industrija, švelniai tariant, nelabai verčia iš koto. Bet va šitas plakatas pakelia savoką “pathetic” į visiškai naujas aukštumas.

Rodyk draugams

2009-10-02

popietė | Administracinis išvedžiojimas

Pasakykit man – tupam (ex)alkoholikui – jei:

  1. Sustoti ir stovėti draudžiama: … važiuojamųjų dalių sankirtoje ir arčiau kaip 5 m atstumu nuo jos;
  2. O, važiuojamoji dalis yra “kelio dalis transporto priemonėms važiuoti”;
  3. O, kelias yra “eismui skirta ir naudojama žemės arba statinio paviršiaus juosta per visą jos plotį, įskaitant važiuojamąją dalį, sankryžas, šaligatvius, kelkraščius, pėsčiųjų ir dviračių takus, skiriamąsias juostas”.

Tai pyderas, kiekvieną mielą dieną pasistatantis savo X5 (jo aš turiu a thing prieš to modelio automobilio vairuotojus) tiesiai ant išvažiavimo iš mano kiemo ir judrios gatvės susikirtimo, bei taip užstojantis visą eismą ir verčiantis pastoviai rizikuoti bandant išvažiuoti, pažeidinėja kelių eismo taisykles ir, teoriškai, jei pranešus apie tą nusižengimą kelių policijai, ji privalėtų vienaip ar kitaip į tai sureaguoti?

That:

Rodyk draugams

2009-09-30

rytas | Selektyvizmas

Jesus fuckin’ Christ, baikit jau visą tą Polanskio palaikymo furorą already! Pedofilai vienareikšmiškai must die, nepriklausomai nuo to, kiek praėjo laiko ar kiek Oskarų pas juos stovi ant lentynėlės. Galvoji kitaip? Palauk, kol savo vaikų turėsi.

Rodyk draugams

2009-09-10

rytas | Nacionalizmas

Apparently, jeigu tu dirbi Bachreino vidaus reikalų MINISTERIJOJE (čia ne klaida, čia taip reikia tą žodį rašyti, kad būtų pabrėžiama jo svarba) tai tu neteikini no for an answer net ir į pačius idiotiškiausias savo užgaidas nes nugi “money is not an issue”. Talking about mentaliteto skirtumus tarp skirtingų tautų.

Rodyk draugams

2009-09-05

vakaras | Checked by my ass

Vienas idiotiškesnių šiuolaikinės internetinės komunikacijos reiškinių yra žmonės, galvojantys, kad jei jų antivirusinė programa prie kiekvieno emailo darašo n eilučių bullshit teksto bei savo reklamą, tai jų rašliava įgauna didesnį credibility gavėjo akyse. No serioulsy, jei virusas sugeba išsisiųsti save tavo vardu, tai koks šansas, kad jo kūrėjai nedasiprotės anksčiau ar vėliau ir šitą šūdą dasirašyt?

Rodyk draugams

2009-07-16

popietė | Morozų psichologija

Klausimas: Kas vyksta X5 vairuotojo smegeninėje, kai jis įnirtingai man mirksi šviesomis, kai aš lenkiu furą?

a) “Pamirksėsiu. Ta tuchla impreza išsigąs ir staiga pradės važiuot ant 180, kaip ir aš – tikras vyras.”

b) “Pamirksėsiu. Tuchla impreza pasitrauks and skiramosios žolės juostos ir praleis mane – tikrą vyrą.”

c) “Uhhh ahhh ha uhhhh huh… įdomu ką ta knopkė daro?”

Rodyk draugams

2009-05-19

vakaras | Jaunimas

Mano mama nors užmušk nesupranta, kaip gali būti gražu batai su baltais padais. Aš ją vadinu tamsiu sklepu. Bet čia kurią dieną pats pasijaučiau toks senas ir atšokęs nuo jaunimo trendų, kad net baisu pasidarė. Maninu supynes su mažuoju savo chuliganėliu. Vakaras. Į vaikų žaidimo aikštele pradeda rinktis teeneidžeriai. Ateina viena grupė, visi išsiskirsto po skirtingus kampus, ir tylėdami sėdi. Ateina besiglamžydama porelė. Visi ten atsibučiuoja pasisveikina ir vėl išsiskirsto sėdėt po vieną į skirtingus galus. Net ir tie übermeilužiai vienas sėdi ant čiuožyklos, o kita kažkur tūpi toliau prie medžio. Čia gal tipo kaip biblioteka, tik vietoj knygų visi pagarbioje tyloje klauso savo ipodų?

Rodyk draugams

2009-05-12

rytas | Quick in and out

Čia kadangi 15 valandų darbo dienos jau kelintą savaitę nedaro nieko gero mano dear dajeriui, tai tik trumpam įšoksiu nes negaliu nepasidalinti etaloniniu egzemplioriumi iš mano mėgstamiausios ever temos – žmonių kvailumo.

Vienžo parašo pilietis emailą su anglišku klausimu. Atsakau anglišką atsakymą. Kitą dieną gaunu tai:

hello,

I can not understand,I am chinese.

No problem at all! Let me explain it Mandarin for you.

In other news:

Dėl fenomenaliai superinio Dell serviso darbo (močią kompui pakeitė tą pačią dieną, kai pridaviau) buvau bepradedąs linkti suteikti tam brandui antrą šansą, kurį jis labai sėkmingai sublewino, kai ta nauja pakeista močia užsilenkė nepraėjus net savaitei po jos pakeitimo. Berniukai servise elgiasi geranoriškai ir sako, kad “šitie modeliai genda labai retai”. Kažkodėl nebuyinu, nes man šitie modeliai kaip tyčia genda axujennai dažnai. Gerai, kad bent servisas greitai sukasi – ne taip kaip shiteous Servicenet kaliegai HP ilgiau nei mėnesį marinavo.

Atsipalaidavimui Coraline yra so fucking awesome in a totally creepy way. Worth every penny. Kadangi multikas, ėjome žiūrėti su vyresniuoju piliečiu, bet vis tik galvoju čia gal net ir suaugusiems skirtas reikalas. Tiek daug simbolinio violenco. Opening scena, kai mėsinėja lėlytę yra bisken (nu gerai – daug) disturbing. Highly recommended.

coraline

Rodyk draugams

2009-04-25

vakaras | Neįprasta veikla

Kai netikėlis servisas atima kelioms dienoms automobilį, ima ir sugriūna normalus žmogaus gyvenimas. Šiandien ta proga teko patirti net kelias senų senovėje užmirštas veiklas:

  • Važiuoti troleibusu. Maža to dar ir su papildomu bonusu – kontrolieriu assault’u. Boy, nuo tų laikų kai važinėdavau viešuoju transportu tų visuomeninės sferos darbuotojų aršumas yra pasiekęs neregėtų aukštumų. Dvi storos bobcės ir panašaus plano bobcius paėmė troliką šturmu ir tokiu greičiu, kad net beveik nusistebėjau, jog nebuvo panaudoti flashbangai. SWATas turėtų iš ko pasimokyti.
  • Vairuoti pusbrolio žmonos automobilį su mechanine pavarų dėže. Kodėl dar šiais laikais gamina, parduoda ir, svarbiausia, kažkas dar perka tą tragiškai nepatogų abomination?
  • Važiuoti traukiniu Vilnius-Kaunas.

Nuotraukoje: šturmo dalyvė ilsisi po dar vienos sėkmingos operacijos.

Rodyk draugams

2009-04-15

vakaras | Kur?

Čia kadangi su brangiaja šįvakar beužsiiminėdami savo hobiu – naujų maitinimosi vietų samplinimą – šiek tiek užsikabliavome, atsidarėme ir namie vieną egzempliorių iš savo vyno stasho. Priešistorės aside, ką tik nesąmoningai uždaviau patį dviprasmiškiausią klausimą slash teiginį ever:

- Kur vynas?

Toks iš pažiūros nekaltas klausimėlis mano slightly trenktai ir tragiškai ištvirkusiai žmonai iššaukė nenumaldomo juoko priepolį bei entuziastingą linksėjimą galva.

Rodyk draugams

2009-04-11

vakaras | Persikas

Indeed, būtų sunku sugalvoti tinkamesnį pavadinimą bulvinių patiekalų zabegalovkei:

Tam subjektui prie įėjimo irgi akivaizdžiai gyvenime viskas peachy.

Rodyk draugams