BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kategorijos ‘pramogos akims, ausims ir kitiems organams’ archyvas

2010-09-27

rytas | Prisonbreak

Yours truly ir toliau sapnuoja beleką. Nežinau, ar čia buvo inducinta Wenwortho iš vakarykščio Afterlife, bet šiąnakt sapnavau, kad už kažkokį offensą buvau pasodintas trims mėnesiams į kalėjimą, but that’s ok, nes cypės viršininkas buvo… wait for it… Bruce Willis, o mano asmeninė vadyb… eh prižiūrėtoja labai panaši į Natalie Imbruglia. Po kurio laiko išsidėrėjau, jog man nuo lango nuimtų grotas, atneštų gėrimų ir kompiuterį, o mano žavioji prižiūrėtoja pradėjo rodyti dėmesį. Fucking damn žadintuvas viską sugadino.

Speaking of Willis, jau visiškai can’t wait for RED. Dreamcastas iš Willis, Malkovich, Freeman ir net Hellen Mirren su automatais, featuring Nancy Botwin chick iš Weeds (no word about ice latte though) can’t possibly fail, now can it?

Rodyk draugams

2010-09-26

vakaras | Resident Goodness

Turiu pripažinti, kad su paskutine Resident Evil iteracija – Afterlife - yra viskas absoliučiai gerai. Gal būt net goinsiu out of my way ir pasakysiu, kad čia geriausia RE implementacija to date. Seriously, chebra pagaliau suprato, kaip reikia daryti gerą veiksmo filmą: shamelessly ripint off Matricos efektūrą ir naudoti daug slow mo. Duh.

Rodyk draugams

2010-09-16

rytas | Antimaišinė rezoliucija

Dabar žėkit, moteriškės, noriu kreiptis į jus su prašymu. Labai labai prašau, dėvėti žemiau pavaizduotus maišinio tipo žemutinės kūno dalies apdangalus tik tuo atveju jeigu turite išskirtinai ugly kojas.

Visais kitais atvejais, prašome neobstructinti vaizdo, kuris visai rightfully priklauso diedams.

Rodyk draugams

2010-09-11

popietė | Coming Undone

Turbūt geriausias dalykas apie bėgiojimą, po to jau išreklamuotojo runner’s high naturally, yra Nike+ mergaitės balsas. Tai, kaip ji pasako “Three minutes remaining” drives me nuts. Aš ją noriu vesti, išsiskirti, tada vėl vesti iš naujo. Ir visiškai dzin, kad jin greičiausiai kokia ugly trailer trash su viršsvorio problemomis, aš ją įsivaizduoju, kaip Ugnę.

On a related note, tada, kai sakiau, jog Garbage muzika yra tinkamiausia bėgiojimui, aš buvau full of shit. Geriausią bėgiojimui muzoną, apparently, gamina Korn:

Rodyk draugams

2010-09-05

rytas | Butter knife

Dunno, ką pasakyti apie Machete - žiovulį sukėlęs patchy ir trūkinėjantis grindhouse re-enactmentas su dvejomis apyhotėmis mergomis ir visa armija ugly meksikonų. Now aš suprantu, kad Rodriguez čia bando žaisti 40 metų senumo žanro appeal’u, bet tai, kad jis visai nesižiūri šiuolaikinio kinematografo fone. Nelegalių emigrantų temos centerpiece yra niekinės vertės - who gives two shits apie kažkokius stinky nelegalus? Na ir last but not least – Steven Seagal as Mexican kingpin – simply priceless.

Rodyk draugams

2010-09-04

vakaras | Perfection

Mildly chilly, bet sunny oras, balkonas with a view to tūsas Gedimino prospekte, Jack Wall ausyse, Glenfiddich Solera Reserve ir cigarai pakaitom burnoje, Ayn Rand - Fountainhead rankoje. Does not get any better then this combination, really.

Rodyk draugams

2010-09-02

rytas | Nereklaminis

Kai prieš porą metų uždraudė alaus reklamą per televiziją, niekaip negalėjau suprasti, kame čia jau tokia tragedija – reklamuok savo nealkoholinius gaminius – kakoj skirtum, vistiek brandas mozolinasi pilkajai masei akyse. Po dviejų metų, panašu, tas dašuto ir actual alaus pilstytojams. Fascinating turnaround, lads.

Rodyk draugams

2010-08-26

rytas | Run Forest

Pastabesnis observeris greičiausiai pasakytų, kad aš compensating for something, bet visai neseniai padariau gyvenimo atradimą – bėgiojimą. Ne, ne tą “o šiandien prisiverčiau apžirglioti aplink savo kvartalą, todėl dabar galiu sau leisti lyšną bigmacą per pietus”, kurį propaguoja kažkur 70% populiacijos. O tą, kur iš savo daily 10KM average gauni actual kicks, neblogesnį už nekurių substancijų poveikį. Kur visiškai išclearina galvą ir priverčia jaustis totally awesome didžiają dienos dalią.

P.S. Nike+ saitas yra visiška, absoliuti, protu nesuvokiama tragedija.

Rodyk draugams

2010-08-23

popietė | Bling

Su sąlyga, kad esu visų liaudies menininkų / abrozdėlininkų globėjas, mylėtojas ir glav. promotorius, pristatau dar vieną bičiulių hand-made vienetinių aksesuarų outletą: INNI. Viskas daroma rankomis, Lietuvoje, su meile ir entuziazmu. Prašom liubyt, žalovat ir nupirkti vieną kitą egzempliorių savo significant otherei. I would…

Rodyk draugams

2010-06-06

vakaras | Mesto dlia udara golovoj

Su sąlyga jeigu ką tik grįžome iš tos insanely atrocious architektūros šalies – Ukrainos – į kurią sole priežastis buvo vykti apžiūrėti Černobilio/Pripiat, kol jo dar vandalai galutinai neišardė, štai ataskaita in pictures:

Černobilio vienintelis veikiantis supermarketas

Mianas

Nesuvokiamo dydžio nebaigtas daiktas (pastoliai viršuje skirti žmogams vaikščiot)
 

Skylė
 

Daug kartų overdozė
 

Welcome

Nesimato, bet teikinkit mano word for it - 2M ilgio žuvukai

Da building itself (po melejardu tonų betono)

Chujačečnaja

Iki skausmo pažįstama memorabilia

Blogai dirbanti valytoja

Gerbiamieji draugai

Drąsūs, stiprūs, vikrūs

Sporto salė Nr. 5413574141

Woodstocko organizacinis komitetas

Simbiozė Nr. 1

Pramogos

Labiausiai pažįstamas paveiksliukas iš to regiono ever

Diskusijų klubas

Simbiozė Nr. 2

Mirny atom

Aktų salė

Sirupas baigėsi. Liko tik gazirovkė už 1kp.

Bariukas

Originali pasiūla

Kak tut u vas vsio vkusninkoje

Valgykla

Dar beveik gera. Gaila dydis per mažas.
 

Mokykloje įvyko mažų dujokaukių išsiliejimas

Pamokų šian nebus I take

Jei būsit geri, prileis ir vandens

Tikrai žinau, kad ten veisiasi Milelurkai

Something

En suite

Traukiniai vėluoja jau kurį laiką

Dar something

Ir dar something. Su šitais š, sakė, išrovė visą raudoną mišką. Bastards! (liko tik highly irradiated zona, šalia kurios pravažiuojant net automobilyje dozimetras goina berserk)

Filmos pabaiga.

Rodyk draugams

2010-05-27

rytas | Pimp my basketball

Vakar, bevalgydamas visiškai hilarious cheesecake, spontaniškai supratau, kaip krepšinį iš ponykio reginio to watch padaryti relatively tolygiai enjoyable. Tereikia vietoje vienų rungtynių iš keturių kėlinių padaryti keturias rungtynes po vieną kėlinį. See, dabar pirmi trys pirmi kėliniai means jack shit bendroje rungtynių plotmėje, unless jie baigiasi 30 taškų skirtumu, kas vyksta labai retai. Realiai krepšinyje intense būna paskutinės penkios, maks 10 minučių. Kodėl tų paskutinių minučių nepadauginus 4x? Sort of like elimination miniseries. Nematau flaws tame. Ir tu nematai, todėl eik ir parašyk peticiją FIBAi, nes aš labai tingiu.

Rodyk draugams

2010-05-06

vakaras | Robin Šūd

Net iš visiškai prasto filmo galima padaryti treilerį, kuris gniaužia kvapą. Tačiau net jei treileris, per savo pusantros minutės sugeba užborint negyvai, žinok, žmogau, tas filmas yra neregėto masto šūdas. This presents with sunkiai atsakomas klausimas: kaip Ridley Scott – genius behind absoliutūs šedevrai – Alien ir Blade Runner – galėjo imti ir išstenėti tokį atrocity, kaip Robin Hood 2010?

No seriously, ta reklama ne tik, kad tragiškai uninspiring, bet ir plainly nekokybiška. Pvz. ~38 sekundė. Atkreipkite dėmesį į per vidurį bėgančio bičo skydą, kuris plevėsuoja, kaip grindų skuduras. Aš nesu gilus viduramžių ginklų ekspertas, bet I’m pretty sure whole point behind skydas yra, kad jis turėtų būti kietas. No? Fuck attention to detail, žmonės pirks unbeatable merchandise ir mano vardą.

Rodyk draugams

2010-05-05

vakaras | Ikspardavimas

Su sąlyga, kad atėjo proto nušvitimas, jog prisikaupė jau per daug XBOX360 žaidimų, kurie yra pražaisti ir neturi sentimental ar repeat replay value, o jų skolinimas į visas puses does not pay as good as it used to, skelbiu išpardavimą. Visi žaidimai buvo pirkti nauji, originalūs, pražaisti vieną kartą, yra europiniai (PAL).

Parašyta kaina yra maždaug 80% šios dienos amazon.co.uk lentynos kainos neskaičiuojant atvežimo. Paduoti galiu Vilniuje arba Kaune. Emailas - martynasma ant gmailo.

METRO 2033 (2010)

112LT

BIOSHOCK 2 (2010)

89LT

DARK SECTOR

20LT

MASS EFFECT

32LT

MASS EFFECT 2

80LT

(kodas papildomos misijos aktyvavimui jau yra sunaudotas)

MERCENARIES 2

44LT

DEVIL MAY CRY 4

32LT

ASSASSIN’S CREED 2

58LT

DEAD SPACE

38LT

GHOST RECON ADVANCED WARFIGHTER 2

57LT

NINJA GAIDEN 2

26LT

BATTLEFIELD: BAD COMPANY

48LT

NINJA BLADE

35LT

VELVET ASSASSIN

58LT

RESIDEN EVIL 5

49LT

CALL OF DUTY: WORLD AT WAR

74LT

VIRTUA FIGHTER 5

48LT

P.S. jei yra ūpo galima mainytis į kitus originalius europinius. Duotuoju momentu man tinka:

 • Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction
 • Resonance of Fate
 • Dead to Rights: Retribution
 • Nier
 • The Wheelman
 • Battlefield: Bad Company 2
 • Dark Void
 • Prototype
 • Dante’s Inferno
 • Bayonetta
 • Darksiders
 • Call Of Juarez: Bound In Blood

Rodyk draugams

2010-05-04

vakaras | Perfekshun

Just kai galvojau, kad už Nine Inch Nails nieko geriau jau hardly beatsiras, Reznoras sugebėjo susikaupti, utilizuoti savo šeimyninius resursus ir padaryti tikrą perfection – How to Destroy Angels. Klausyti čia.

Rodyk draugams

2010-04-25

vakaras | Clash of the shitty lines

Turiu pripažinti, kad savaitę nevartoti alkoholinių patiekalų yra one shitty experience, o Clash of the Titans yra one shitty movie. Save for, galbūt, juodą pegasą, kauštelėjusią Mrs. qemm su pusiau nugertu terminiu puodeliu Campario rankoje ir Antano Mockaus guest appearancą:

Rodyk draugams

2010-04-14

popietė | Slibinas

Just in case ko nors dar jų mažieji perestukinai nebuvo nusitempę į How to train your dragon sliaš Kaip prisijaukinti slibiną, tas filmas yra pretty much awesome. Jau vien dėl to, kad pagrindinis drakonas yra sooooo nuripintas nuo real-life katuko. Lietuviškas voice actingas nors ir ne perfect bet visai OK. Gal tik, turint omenyje visą jauniausią kinožiūrovų auditoriją, galėtų būti pusvalandžiu trumpesnis.

Rodyk draugams

2010-04-07

popietė | Apie kaulus

Kadangi, kaip žinia, aš esu didus mėgėjas negruzinančios ir smegenų labai stipriai neįtempiančios kinoprodukcijos, buvau ganėtinai nustebintas The Lovely Bones efekto. Nesuvokiamo liūdnumo filmas, bet be klišinio holivudinio draminio gruzo, nepaliekantis bad aftertaste ir žiauriai estetiškas, save for Wahlbergo šukuosena net nepaisant mano mancrush ant jo. Highly recommended.

Plius, as an added bonus, filmas parodė kaip mano žmona atrodys po trisdešimties metų:

Rodyk draugams

2010-04-06

rytas | Infected

Popinu back in rekomenduoti skaitalą – Scott Sigler “Infected”. One hell of a read. Priklijuoja prie siužeto nuo pirmo puslapio, o nuo maždaug vidurio iš vis nebeįmanoma padėti knygos. For once captionai ant viršelio pataiko kaip pirštu į akį: “Part Stephen King, part Chuck Palahniuk… a pulpy masterpiece of action, terror, and suspense”. In-fucking-deed.

Na ir glory to the concept of sequels. On to “Contagious”.

Rodyk draugams

2010-02-01

vakaras | Amen

Vakar žiūrėjome ilgai lauktą Book of Eli. Visai enjoyable ir gražus postapokaliptinis žiūralas, tačiau absoliučiai nemeikino jokio senso – pradedant pagrindine siužeto linija ir baigiant atskiromis detalėmis. Gary Oldman yra visada gerai. Danzelis vaizdą irgi nelabai gadina. Nevykusi Mrs. Pitt parodija – Mila Kunis – not so much.

In other kinematografinis news:

Whiteout yra one hell of a shitty movie. Negelbsti net mano long standing crush – Kate Beckinsale. Matyt dėl to, kad jin čia ir be dramatiškų lateksų ir be Audrey Hepburn šukuosenų.

Daybreakers buvo absoliučiai delicious. Visas vampyrų reikalas kitu kampu. Ir ne, mielas gimine, Ethan Hawke tai ne Marijonas Mikutavičius.

Zombieland visai smagus. Woody Harrelson genius is primarily to blame. Nekuris cameosas iš Lost in translation casto irgi nehurts. Visi tie sulėtinimai yra to die for.

Ir last but not least, kada blet jau pagaliau rodys The Road?!? Jau labai norisi kokybiškai depressing postapocalyptic goodness.

Rodyk draugams

2010-01-21

vakaras | Lagyn

Kadangi praėjusių metų Login paliko mūsų šeimyną giliai sužavėtą pono Beinoriaus poetiniais gabumais, Račo sugebėjimu negailestingai pakirsti miegan bei bičiuko iš Ukrainos žaviu slavišku akcientū, šįmet Kovo 17 ir vėl ditchinsim CeBit’ą ir eisim klausytis išmintingų dėdžių kalbų. Tik vienas prašymas organizatoriams: neleiskit per afterparty YMCA. Gerai? Labai neoru būtų youtube atsidurt.

Rodyk draugams