BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kategorijos ‘su visa derama pagarba...’ archyvas

2010-08-22

popietė | Video killed a radio star

Ne tai, kad ten kažką lietuvių bendruomenė prarado, bet kuriam laikui buvau dingęs. Kaltinkit feisbuką. After all lepsėti randomines mintis ten, kur jas pamatys žmonės, apie kurių nuomonę yours truly actually givina two shits, yra žymiai patraukliau negu ten, kur 90% feedbacko - randominių ufikų padejavimas, kad naudoju per daug angliškų žodžių.

Anyways, kažkaip ne viskas telpą į feisbuką, todėl nutariau pagaivint šitą lavonėką. Nors ką jūs – suckeriai - apie tai manote aš still don’t give a flying fuck.

Rodyk draugams

2010-01-11

vakaras | AA

Kiekvieną kartą, kai tenka atiduoti paskutinę pagarbą velioniui laidojimo namuose, mane totally išcreepina mintis, kokia twisted logika privertė žmones susigalvoti tradicijas tūsyti vargšą nabašniką ir visiems eksponuoti jo lavoną? Kad visiems atmintyje išliktų būtent tas vaizdas, kuris, let’s face it, paprastai nebūna žmogaus grožio pikas?

Visi, kas ten teoriškai gali būti priklausomi nuo mano sprendimų apie jų laidojimo ir pagerbimo būdus, speak up savo preferencus now, nes priešingu atveju tiesiu taikymu bus krematoriumas, o tada jau visi due respectsai ir panašūs tūsai. Ko gero dar ir su open bar šalia.

Rodyk draugams