BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

vakaras | Idiotsholmvn

Bandau įsivaizduoti, kokiam idiotui kilo idėja išleisti krūvą pinigų ant tokios nesamonės iškabinėjimo po visą miestą:

O idiotui dėl to kad tas plakatas yra idiotiškas on so many levels. Pirmu reikalu, tai jis kažkodėl visiškai be reikalo įžeidus skandinavam. Antra, bebandydami išgimdyt mol kvailą idėją, kūrėjai išstenėjo visiškai brilliant mintį – davai, iš tikrųjų duodam mus kokiems suomiams managint. I bet jie nežliumbs, kad nėra pinigų šiukšlėms išvežti.

Prezidentės staff’as turėtų rimtai peržiūrėti, Dalytės, kaip “konkurso globėjos” reklamavimą šiame plakate.

Patiko (0)

Rodyk draugams

17 komentarai apie “vakaras | Idiotsholmvn”

Zoozle leptelėjo:

Pirma karta pamates antraste iskart pagalvojau: “As balsuoju uz juos!Kas jie tokie? ”

Kaip teko nusivilti kad cia tik kazhkoks shulaikrashtis…

ewal leptelėjo:

man tai seniau tokia mintis buvo, kad labai apsimokėtų skelbti viešą tarptautinį konkursą valdyti Lietuvą. mol būtų ir pigiau, ir efektyviau, ir vsio takoje. dabar kada tos idėjos man išsivadėjo, jas pasigavo kažkas kitas.

arka leptelėjo:

qemm, a nuo kada suomiai- skandinavai?

just leptelėjo:

Visiškai nesuprantu kuo čia piktiniesi? Man tai čia labai liux idėja. Ir kuo čia skandinavams įsižeist? Visam pasauliui skandinavai yra gero valdymo pavyzdys, ir jie turėtų tuo tik didžiuotis.
labai LABAI daug ir garsiai buvo rėkiama, kad naujajai valdžiai trūksta dialogo su tauta, kad neįsiklausoma į žmonių nuomones. O čia bac ir atsirado pasiūlymas kiekvienam išreikšt savo nuomonę. Tikrai labai sveikintinas reikalas, jei bus bent kiek rimčiau žiūrima į protingus patarimus.

karakumas leptelėjo:

gera reklama, bet per daug info. uzpisa skaityt

yessuz leptelėjo:

cia kaip tarpukario mintis yra - reiktu paskelbti kara Svedijai. Arba Sveicarijai.
sita mintis ideali - bet… nebus :(

bizunas leptelėjo:

kad bandoma vesti dialoga su zmonem, tai sveikintina, zinoma.. tik nelabai supratau kodel cia taip buvo uzsipulti tie skandinavai

Saulius leptelėjo:

Nesukėlė emocijų šitas plakatas. Šiek tiek nustebau tokios kvailos kampanijos sumanymu, bet po to supratau, kame pakastas arklys - ogi dėmesį tai atkreipė :)

Parapijonis leptelėjo:

Idėja gera: Kai esam nepatenkinti nuosavų, išsirinktų ūkvedžių tvarkymosi ūkyje rezultatais ir laikui bėgant viskas tik prastėja ir nesimato prošvaisčių, kad pagerės - ūkvedžio samdymas iš šalies ar viso ūkio perleidimas sėkmingo kaimyno ūkininko žinion (ir savų veltėdžių išvijimas) skamba kaip puiki įdėja.

pbg leptelėjo:

aš tai nesikeikiant niekaip nesupratau apie ką čia viskas..

arka leptelėjo:

apie meilę čia, brangioji, apie meilę- kaip visada

birute leptelėjo:

nu bet kaip jūs taip, paviršium - gi didžiosiom raidėm parašyta tarp eilučių: jei manot, kad idėja kvaila, pasiūlykit savo, geresnę, protingesnę - KONkursas toks čia.

qemm leptelėjo:

tame ir reikalas, kad idėja tai visai actually nebloga. o bando prakišt kaip mol žėkit kokia durna sugalvokit geriau.

scorps leptelėjo:

labiausiai juokinga buvo kai lietuviai sudpolitikiai, uz mano ir tavo babkes vazinejantys bmw limuzinais ir toyotos dzipais, kad eme putotis “kaip suprast, kad skandinavai geriau valdys, cia ciut ne valstybes perversmas siulomas”.

program tv leptelėjo:

I do not even know how I ended up here, but I thought this post was great. I do not know who you are but certainly you are going to a famous blogger if you aren’t already ;) Cheers!

Elmo Borgelt leptelėjo:

Sounds good. I like it. So says the mmsmiracle guy.

free arcade games leptelėjo:

Extremely rated post. I be taught one thing totally new on different blogs everyday. Deciding on one . stimulating to read the paper content material from other writers and study slightly one thing from their website. I’d like to use sure of this content material on my blog you’re mind. Natually I’ll give a link here we are at your internet-site. Recognize your sharing.

Rašyk komentarą