BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

popietė | Gyvenimo filosofija

Čia su brangiaja benagrinėjant pažįstamų nu-utiutiutiu-dantukas-išdygo-ojezusmarija-tuoj-apsisysiosiu-ėjimą post-procreatinamuoju laikotarpiu, man staigiai šovė nušvitimas, kodėl mes taip out-of-sync su visu pasauliu: arba žmonija sparčiai durnėja arba mes dar sparčiau protingėjam. Nu nors užmušk, kitų variantų nėra.

P.S. prieš pateikdamas kitus variantus, prisimink, kad tu esi tos jau above mentioned žmonijos narys.

Patiko (0)

Rodyk draugams

13 komentarai apie “popietė | Gyvenimo filosofija”

Liutauras leptelėjo:

matai… yra ne tik mąstymo intelektas, yra ir pvz. emocinis ir t.t. tai pagal mąstymą tamstelės gal ir imprūvinat smarkiai, bet kitose srityse, matyt… uostot dūmus? ;)

qemm leptelėjo:

dūmus ištikro uostom - iš kur sužinojai? :/

JJJ leptelėjo:

he he:
"nu-utiutiutiu-ziurekit-mano-katukas-gaudo-kamuoliuka-arba-sedi-lentynoj"
:))

qemm leptelėjo:

nu kai loginsiu kiekvieną kamuoliuko pagavimą ir pasėdėjimą lentynoj tada ir šnekėk :) o btw net jei taip ir darysiu tai čia nepalyginami dalykai - katės yra so much superior negu žmogai :)

professional lesbian leptelėjo:

stimmt

Anonimas leptelėjo:

manau, kad judu su brangiaja įsivaizduojate iš tikrųjų esą a__ujienai protingos, išskirtinės, nepaprastai ryškios personos. kaip sakė viena pažįstama, "nes ne visiems lemta gimti tokiais erunditais kaip mes". manau, su metais jums tas turėtų blukti, praeiti ir nebebūsite tokie juokingi savo įsikalbėtu išskirtinumu, tapsite atlaidesni žmonių netobulumui, nes galbūt atrasite savąjį. kas būtų truputėlį gaila - abu esate nedidelė atrakcija kartais nuobodžioje kasdienybėje. nors žinoma, nėra labai moralu darytis atrakciją iš žmonių silpnybių, nesvarbu, ar tai būtų daininkė valinskienė, daininkas minedas ar blogerių šeima qemm'ai.

Anonimas leptelėjo:

visos atrakcijos atsibosta, jeigu kūrybingai nesikeičia.

qemm leptelėjo:

oi ne ne - mums su metais tas jausmas vis stiprėja :) vienintelė grėsmė jūsų entertainmentui yra tokia, kad, kai jau galutinai užknis lietuvaičiai, imsime ir nusipirksime namuką argentinoje su vaizdu į andus ir į nuosavą vynuogyną

gangbang leptelėjo:

kažin ar čia grėsmė. niekas nedraudžia bloginti iš namuko su vynuogynu ir vaizdu į andus.

asdf leptelėjo:

galvoju, neturėtų būti paprasta va šitaip pateikti savo gyvenimą ant lėkštutės - na rasterzanije narodu. čia turiu omeny ne vien intymius pikantiškus dalykus. nelengva yra parodyti netgi kasdienybę, viešai išsakyti savo poziciją, požiūrį. kada kiekvienas umnikas, dažnai visai ne geranoriškai nusiteikęs, gali paimti ir viešai sudirbti. pritom anonimiškai, savuoju intymumu nė gramo nerizikuodamas. nesiimu spręsti, kiek jautrūs yra kvemai, bet man tai tikrai įsijungtų toks "eikite na×uj visi jūs dalbaj0bai" apsauginis mechanizmas. ir čia geriausiu atveju.
aš čia apie save ir tiktai apie save, jeigu kas…

birute leptelėjo:

aš tai prisiminsiu seną posakį - neieškok krislo kaimyno akyje, neišsikrapštęs rąsto iš savojo ;) todėl JJJ - yra super taikliai į dešimtuką :))))
o dėl Mrs. tai prašyčiau, matėm ir regėjom dar ne tokių kietuolių, kurios susilaukė vaikų, ir anot Qemm, nupezo.. Taip kad - peršokit per griovį, tada sakykit: "Opa!" :)
pritariu ir anonimui: po vedybų abieji blogai stiprai suprastėjo.. mano galva.
sėkmės jums argentinoj, į kurią jūs gi niekada ir neišvažiosit, nes kas daug loja, tas nesikandžioja.
have a nice life.

qemm leptelėjo:

žmonija vis nesiliauja savo spokespersonus pasireikšt atsiųst :)

Dominic Hannah leptelėjo:

Sounds good. I like it. So says the miraclemineralsolution guy.

Rašyk komentarą