BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

rytas | Rantas apie psichologiją

Vienas šlykščiausių ir erzinančių žmonių psichikos momentų yra tai, kad kuo labiau žmogelis yra tuščia vieta, tuo labiau anas yra orus ir geros nuomonės apie save. Aš suprantu, kad gal būt čia yra organizmo apsauginė reakcija, kad visuomenei nereikėtų išlaikyti 50% clinically depressed populiacijos, bet vistiek tragiškai pikta, kai su tokiais reikia brushintis pečiais gyvenime.

Patiko (2)

Rodyk draugams

9 komentarai apie “rytas | Rantas apie psichologiją”

vimpautas leptelėjo:

kox emocional bulshitas priwritintas cia anyway

cwe leptelėjo:

konkreciau reik

Rokas leptelėjo:

O, pats tamsta, ar esate tuščia vieta?

AK leptelėjo:

Sian ryte kaip tik uzmeciau aki veidrodin ir suakmenejau: nesimate ten manes visiskai. Bet uztat daugmaz nuolat savim patenkintas jauciuosi :)

vimpautas leptelėjo:

iškrypėlis

psichologas leptelėjo:

lieka neaišku, kokiu būdu gera tuščio žmogelio nuomonė apie save tamstai trukdo ir ar tai nėra susiję su tuo, kad pats būdamas, kaip galima spėti, ne tuščia vieta, apie save esate ne itin geros nuomonės?

mop leptelėjo:

Nebūtinas socialinis statusas, kad gerai galvotum apie save. Yra žmonių kurie be jokio statuso yra tiesiog patenkinti savimi ir savo padėtimi visuomenėje. Tai sveiko organizmo reakcija, kai žmogus nepriklausomai nuo socialinės padėties gerai galvoja apie save ;) Gal tu norėjai pasakyti apie tuos kurie išaukština save virš kitų?

free std testing leptelėjo:

Whats up, this information is a blessing. Everyone should get tested and make sure they arent spreading stuff like chlamydia or numerous other complications.

Issac Maez leptelėjo:

Apple now has Rhapsody as an app, which is a great start, but it is currently hampered by the inability to store locally on your iPod, and has a dismal 64kbps bit rate. If this changes, then it will somewhat negate this advantage for the Zune, but the 10 songs per month will still be a big plus in Zune Pass’ favor.

Rašyk komentarą