BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kategorijos ‘šlamštas, darbas bei kiti ramaus gyvenimo disturbancai’ archyvas

2011-06-21

vakaras | Sync

Dabar žiūrėkit. Just in case jūs, kaip ir aš, struglinot atrasti sprendimą, kaip lengvai susyncinti didelius failų kiekius tarp kelių kompiuterių realiame laike bei juos subackupinti, look no further, nes SugarSync yra tas ko reikia.

Nemokamas servisas, kuris leidžia lengvai ir be zaparų būdingų visokiems dropboxams, syncinti folderius tarp Windows, Mac kompų, iPhone ir Android telefonų. Tuo pačiu failai yra subackupinami serveriuose ir yra prieinami per webą. Failus arba folderius galima pasharinti draugams arba total strangeriams, kurie galės juos atsisiųsti arba toliau syncinti su savo kompais. (taip, pagaliau tau nereikės siųsti tavo murzino ufonautinio vaiko nuotraukų močiutei, nes galėsi susetupinti, kad tos nuotraukos pas ją atsirastų kompe automatiškai)

Talpos prasideda nuo 5GB už dyką ir lipa aukštyn mokant pinigus arba postinant tokius postus kaip šitas. Taigi, jei domina tikrai solidus backup/sync servisas, clickink čia ir registruokis. (tą darydamas uždirbsi man ir sau po 500MB beigi prisidėsi +3 karmos ir dvasinės ramybės taškus and shit).

Rodyk draugams

2010-08-27

rytas | Naktinė pamaina

Būna gyvenime tam tikrų momentų, kad imi žmogus ir pagalvoji, kad turi geriausią ever darbą:

martynas, 22:33:59: you need me on stand by?
julian, 22:34:15: nah we’re good. unless you want to sit there and bill time (im serious)
julian, 22:34:40: you can bill for giving me the addd sense of coverage (not kidding)
martynas, 22:36:50: is it ok if i sip cognac while providing you "sense of coverage"? :)
julian, 22:36:56: yes it is
julian, 22:36:59: :D

Rodyk draugams

2010-05-26

rytas | Papi*dukai

Čia, kadangi vieną kartą mano retarded koliegą jau jau bendromis pastangomis iškomandiravom į Las Vegasą, why not padaryti tą dar kartą? Instrukcija:

  1. Einam į oficialų Microsoft IE8 akcijos saitą
  2. Praskrolinam pro visus idiotiškus šūdportalių paieškų “papildukus” iki “Matų konvertavimas”
  3. Spaudžiam “Patinka”

Thank you very much.

Rodyk draugams

2010-04-26

rytas | Pramogos

Kiniečių išradingumas, kuriant ridiculously netikėtus crapgadgetus, yra visai gera prenumeruojamo amusemento forma. Mano mėgstamiausio pigaus elektroninio šlamšto saito – dealextreme.com – new arrivals RSS yra just that. Check out perliuką iš vakarykščio batch. Terminį puoduką su USB pašildymu ir automatiniu gėrimo maišymu aš dar kažkaip galiu stomachint. Bet reikalavimai ant pakuotės, priceless. Kaži ar puoduko Win 7 64-bit draiverius prideda ar ne?

 

Rodyk draugams

2010-03-22

naktis | Parduotos naktys

Kai visi lietuviai, sutartinai pažiūrėję Panoramą ir whatever ten dabar realybės show yra all the rage and mūsų išmindžiotos žemelės, eina miegoti, yours truly pradeda savo naktinę kasdienybę:

2010.03.22 23:39:39 julian: waiting to hear back from them about email addy’s but if you want to just get it over with im game
2010.03.22 23:40:17 qemm: i want to enjoy the rest of my hennessy glass actually :)
2010.03.22 23:40:36 julian: nice pls do
2010.03.22 23:41:04 qemm: you do understand this means we will sync comments in your am? :)
2010.03.22 23:41:46 julian: yeah
2010.03.22 23:42:06 julian: i’ll fend them off, but i’ll be on at 8 my time to move cool?

Rodyk draugams

2010-02-28

vakaras | Mea culpa

Now that mes enjoyinam pirmą tikrą sekmadienį in what seems like months, laisvą nuo dviejų pagrindinių pasaulio problemų – darbo ir alkoholio iki paryčių – galima catchinti up su šituo blogging shit.

Pradžiai mood setting live transliacija iš kambario:

Antram va kaip mano mažasis įsivaizduoja visą žmoniją (raudonanosiai alkoholikai su oranžine ranka. I do appreciate plaukų kiekį ant galvos though):

Ir pabaigai pareiškimas: su daugeliu pažįstamų, išskyrus tuos, kurie turi well established padėtį visuomenėje, aš nuo šiol nebesisveikinsiu, kadangi dabar jau esu full fledged celebrity, nes turiu savo nuosavą asmeninį stalkerį:

P.S. please please please, be it a hot asian chick!

Rodyk draugams

2010-01-19

rytas | OHLC

Kai po N-tojo Kwak Rene ant stalo pradedi piešti, kas žemiau pavaizduota, supranti, kad tai ženklas, jog mano kasdieninis repertuaras per daug susijęs su grafikais:

Rodyk draugams

2010-01-07

popietė | TODO

Kai į TODO sąrašą įvedinėji užduotis išjungtais smegenais, tai kartais paskui gauni labai suggestive pasiūlymų, ką šiandien veikti:

Rodyk draugams

2009-12-22

vakaras | Pizos eglutė

Kadangi absoliučiai visas maximos bottlintų eglučių repertuaras yra išimtinai pavargęs ir dramatiškai pasviręs į šoną, o maltis po miestą ieškant tiesesnių modelių yra baisus tingulys, šį kartą teko imtis kiek nekonvencinių šventinio namų apipavidalinimo priemonių.

Rodyk draugams

2009-12-22

popietė | Rinkimai

Dabar visi sobralis i ušli nubalsuoti už mano kaliegą, galvojantį, kad ans yra brilliant programeris ir su ta sąlyga dalyvaujantį 10K coding konkurse, kad jis laimėtų ir išvažiuotų į Las Vegas, o aš ir mano icq kokią savaitę galėtų pailsėti nuo linkų į rusiškus “juokingus” paveiksliukus. Go!

Rodyk draugams

2009-11-02

vakaras | maxima.co.uk

Kaip sako mano brangiausioji, halle-fucking-lujah:

Dabar belieka tik kad išsitrauktų savo galvas iš pasturgalių ir pradėtų priiminėti PayPal.

Rodyk draugams

2009-10-21

popietė | fook

Gyventi Amerikoje niekaip neįsipaišo į mano didžiausių troškimų TOP-10, bet, kai eilinį kartą pamatau užrašą ala “At this time, [Product X] is not for sale outside the U.S.” prie mirtinai reikalingo daikto, tas noras trumpam šoktelna į kokią laikiną, raudonu tušinuku įrašytą 8.5 poziciją.

Šiam momentui tas Product X yra Barnes & Noble eReaderis nook, kuris, skirtingai nuo shitty amazon Kindle, yra überawesome devaisas (Wi-Fi, spalvotas touchscreenas vietoje idiotiškos qwerty klaviatūros, leidžia skolinti knygas ir generally atrodo žostkai gerai) ir lygiai taip pat skirtingai nuo to pačio Kindle, neparduodamas į išorę. Tikėkimės šitiems neprireiks dvejų metų, kaip amazonui išstenėti tarptautinei versijai.

Rodyk draugams

2009-06-13

vakaras | Ką spausti?

Vieno dalyko nesuprantu – kodėl Microsoft, su kiekviena Windows iteracija priklepalina vis daugiau nesuvokiamų versijų (Vista Home Basic, Vista Business, Vista Enterprise, Vista Home Business Lite Premium Media Edition, etc.), o vis nepadaro vienos absoliučiai logiškos – Windows Dieduk Edition.

Čia prieš savaitę or so mokinau savo dėdę iš kaimo dirbti kompiuteriu. Tiksliau tai vadinosi mokinu, o iš tikrųjų atsakinėjau į klausimus iš popieriuko su ilgomis pauzėmis, kad žmogus spėtų užsirašyti “ką spausti”.

MS, for fuck’s sake, ar prie visos tos plejados editionų ir versijų, dar sunkų būtų pridėti dar vieną, kur būtų tik dideli dideli mygtukai tų featurų, kuriuos explicitly enablina “su kompiuteriais dirbantis” giminaitis, neuždavinėtų jokių klausimų, o visi klaidų pranešimai būtų "iš serijos “Oi, kažkas atsitiko negerai. Bet be panikos” ir vienas mygtukas “Perkrauti kompiuterį ir pradėti iš naujo”?

Rodyk draugams

2009-05-05

naktis | Tvarka

Turiu pripažinti, kad kartą į du metus yra labai sveika kai koks suckeris parduotuvės aikštelėje švelniai kepšteli savo honda imprezos dureles. Tada Ergo nuperka naujas duris, o (here comes the best part) Subaru servisas, beužsiiminėdamas visu tuo reikalu, pagaliau padaro, ko aš pats neprisiruošiu niekada padaryti – iškuopia visą saloną. Mažasis bus labai nudžiugęs, kad pagaliau atsirado jo dingęs hummeris, o brangioji - krūva zažigalkių. Kelių metalinių latų savininkas spėju taip ir neapsireikš.

Rodyk draugams

2009-04-23

naktis | Recovered my ass

Kai supista Vista ant supisto (dabar piktnaudžiausiu blogas.lt cenzūros mirties proga) Dell’o, po jubiliejinio šimtojo karto nusibluescreeninimo pasirebootina ir jubiliejinį šimtąjį kartą išmeta susirūpinimu persmelktą tą patį supistą pranešimą, tai jau net nebe pikta, o ap-fuckin-gailėtina.

bsod

Rodyk draugams