BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

vakaras | Sync

Dabar žiūrėkit. Just in case jūs, kaip ir aš, struglinot atrasti sprendimą, kaip lengvai susyncinti didelius failų kiekius tarp kelių kompiuterių realiame laike bei juos subackupinti, look no further, nes SugarSync yra tas ko reikia.

Nemokamas servisas, kuris leidžia lengvai ir be zaparų būdingų visokiems dropboxams, syncinti folderius tarp Windows, Mac kompų, iPhone ir Android telefonų. Tuo pačiu failai yra subackupinami serveriuose ir yra prieinami per webą. Failus arba folderius galima pasharinti draugams arba total strangeriams, kurie galės juos atsisiųsti arba toliau syncinti su savo kompais. (taip, pagaliau tau nereikės siųsti tavo murzino ufonautinio vaiko nuotraukų močiutei, nes galėsi susetupinti, kad tos nuotraukos pas ją atsirastų kompe automatiškai)

Talpos prasideda nuo 5GB už dyką ir lipa aukštyn mokant pinigus arba postinant tokius postus kaip šitas. Taigi, jei domina tikrai solidus backup/sync servisas, clickink čia ir registruokis. (tą darydamas uždirbsi man ir sau po 500MB beigi prisidėsi +3 karmos ir dvasinės ramybės taškus and shit).

Patiko (0)

Rodyk draugams

Vienas komentaras apie “vakaras | Sync”

pbg leptelėjo:

dan

Rašyk komentarą